Позика без електронної пошти

Оформіть займ без електронної пошти за 15 хвилин. 0% якщо погасіть займ протягом 7 днів!
{{TABLE_PAYDAY}}

Вам не вистачає грошей до наступної зарплати або у вас виникла потреба в здійсненні термінових покупок? Скористайтеся вигідною пропозицією від VIVA Гроші! Спробуйте взяти позику без Електронної Пошти, оформлення якого не займе багато часу.

У чому особливості позики без електронної пошти?

Як відомо, щоб оформити заяву і подати документи для отримання звичайного кредиту в банку, необхідно надати максимум особистих даних: ПІБ, ІПН, прописку, номер стаціонарного домашнього, робочого та мобільного телефонів і багато іншого. У число обов'язкових пунктів входить електронний ящик. E-mail потрібна банку для здійснення розсилки важливих повідомлень, інформування клієнта, а також для підтвердження його особи при оформленні кредиту.

Компанія VIVA Гроші пропонує клієнтам миттєво оформити позику без електронної пошти, надавши мінімум даних. Дана пропозиція є досить зручним, оскільки реєстрація електронного ящика і подальше використання E-mail є доступним далеко не для всіх користувачів Мережі.

Переваги мікропозик без e-mail перед банківським кредитом

До числа переваг, якими володіє мікропозик, можна віднести наступні моменти:

1. Відсутність тимчасових обмежень, що стосуються подачі заяви (заповнити форму і залишити її на сайті компанії позичальник може в будь-який зручний час).

2. Мінімум документів та інформації. Отримати потрібну суму в борг можна, маючи на руках тільки паспорт. Ні поручителів, ні заставного майна, ні адреси поштової скриньки вам надавати не доведеться.

3. Швидке отримання грошей на руки. Якщо залишити заявку на сайті компанії вранці, то грошові кошти можуть бути отримані вже у вечірній час.

4. Можливість отримання грошей зручним способом. Клієнт може отримати замовлену суму на карту будь-якого банку, сервіс якого влаштовує його найбільше.

Також варто відзначити той момент, що таким чином потрібну суму в борг можуть оформити представники тих категорій, яким зазвичай відмовляють в рядових банках (що знаходяться в декретній відпустці жінки, студенти).

Швидкий мікропозик готівкою миттєво без e-mail

В рамках позики онлайн без електронної пошти можна отримати терміново суму від 1 000 до 80 000 рублів на термін від 7 днів до 1 року. Заявку на кредит без електронної пошти можна залишити в офісі або ж оформити в режимі онлайн. Для цього заповніть порожні поля електронного бланка на сайті компанії і дочекайтеся відповіді від системи (зазвичай на це йде мінімум часу: від 5 хвилин до 10 хвилин). Подати онлайн заявку потенційні клієнти мають можливість в будь-який час доби. Після цього вирушайте в офіс компанії, взявши паспорт, щоб додатково пройти перевірку. Якщо у менеджера не виникне запитань до наданої в онлайн заявці інформації, ви зможете терміново отримати фінансові кошти. Для цього в обов'язковому порядку необхідно мати банківську карту, куди і буде терміново перерахована замовлена клієнтом сума. Також можливий переказ суми на інтернет гаманець Яндекс.

Що необхідно, щоб терміново оформити позику без електронної поштової скриньки?

Щоб миттєво отримати мікропозик на карту без відмови, від потенційного клієнта потрібно:

  • наявність хорошої кредитної історії;
  • російська прописка і постійне місце роботи;
  • відсутність боргів перед компанією;
  • наявність чинного внутрішнього паспорта, отриманого в України;
  • досягнення віку 21 року (але не старше 75 років);
  • наявність громадянства України.

Щоб взяти мікропозик, зовсім не обов'язково мати діючу поштову скриньку. Але вказівка адреси електронної пошти підвищить ймовірність схвалення.

У разі відповідності перерахованим вище вимогам ймовірність відмови істотно знижується. Заявки таких позичальників в більшості випадків отримують позитивне рішення і схвалення мікропозики.

Визначити величину процентної ставки, під яку можна буде взяти гроші в борг, розміри щомісячного платежу, а також обсяги переплат позичальники можуть за допомогою спеціального сервісу - онлайн калькулятора.