Де взяти гроші до зарплати в Україні?

Терміново потрібні гроші, а до зарплати далеко? Візьміть терміновий позику на нашому сайті! ✓Большой вибір пропозицій ✓Надежние кредитні організації
{{TABLE_PAYDAY}}

Мікрофінансові організації, які пропонують громадянам невелику суму грошей на короткий строк до зарплати, користувалися популярністю з першого дня своєї появи. Швидкі позики-відповідне рішення для тих, хто зіткнувся з непередбаченими витратами. Терміново взяти гроші до зарплати онлайн може студент, пенсіонер, громадянин без офіційного працевлаштування або мама в декреті, що дозволяє таким категоріям населення отримати фінансову допомогу в складній ситуації.

Такі компанії не пропонують великі суми і терміни кредитування на роки – теж не їх профіль. Тому, якщо людина хоче оформити іпотеку, взяти в кредит машину або дорогу техніку, все одно доведеться звертатися в банк. Але якщо терміново необхідні гроші в позики до зарплати, то кращим партнером стане саме мікрофінансова компанія. Саме тут можна оформити швидку позику до зарплати на карту, не виходячи з дому, без довідок і поручителів, на суму від декількох сотень гривень до десяти-п'ятнадцяти тисяч. Отримати гроші можна на кілька днів, і розрахуватися достроково без штрафів і додаткових комісій.

Історія послуги «Гроші до зарплати»

Уперше послуга була запропонована професором Мухаммедом Юнусом, який народився в бідній країні Бангладеш. За освітою він-економіст, навчався в американському університеті, але проблема бідності залишалася для професора вельми актуальною. Саме тому по поверненню на батьківщину в 1974 році, він став активно шукати можливості розвитку економіки рідної країни. І тоді Мухаммед Юнус прийшов до висновку, що іноді навіть невелика сума грошей, терміново видана людині в борг, що може допомогти йому вирішити життєво важливі проблеми.

Після проведення ряду досліджень і експериментів професор вирішив організувати фінансову підтримку бідних людей за особливою концепції, видаючи гроші на невеликий строк борг з метою розвитку бізнесу, причому суми були мінімальними. Незважаючи на те, що процентні ставки були одними з найвищих у світовому масштабі, дуже скоро ідея стала користуватися широким попитом. Саме вона привела Юнуса до отримання Нобелівської премії.

У 2008 році він посів друге місце в рейтингу ста глобальних мислителів за підсумками конкурсу американського журналу. Поширення послуги "Кредит до зарплати" охопило безліч країн, і Україна не стала винятком. Розвиток мікрофінансових компаній підтримується Генеральною асамблеєю ООН.

Хто дасть гроші в позики до зарплати на вигідних умовах

Якщо людині терміново потрібні гроші до зарплати в Києві або будь-якому іншому місті України, то він завжди може звернутися в мікрофінансову організацію. Принцип роботи таких компаній, в принципі, схожий, але у кожної з них є свої особливості. Тому для того, щоб вигідно оформити позику на невеликий термін, необхідно проаналізувати пропозиції фінансового ринку. Все залежить від того, які потреби у клієнта.

Для багатьох важливо отримати мінімальну процентну ставку, інших цікавить максимальний термін або сума кредиту, і так далі. Якщо говорити про мікрокредитуванні в принципі, то такі фірми мають ряд переваг:

 • У клієнта завжди є можливість отримати гроші в борг до зарплати онлайн, тобто йому не доведеться їхати у відділення установи, стояти в черзі, витрачати свій час.
 • Система, яка обробляє заявки, працює за принципом оцінки перспективи клієнта, а не його минулого, тому є можливість отримати позику навіть з поганою кредитною історією. Важливо правильно і чесно вказати дані про себе, свою освіту, сімейний стан, умови роботи.
 • Не знадобиться шукати поручителів або надавати заставне майно.
 • Система працює цілодобово.
 • Доступна послуга реструктуризації боргу для всіх клієнтів.
 • Не потрібна довідка про доходи або офіційне працевлаштування.
 • оплатити позику дуже легко-немає необхідності йти в банк і чекати черги.

Які документи необхідні для оформлення

Сайт пропонує широкий вибір банківських організацій, проте багато хто просто не можуть звернутися до них за допомогою, так як не мають необхідних документів. С микрофинансовыми компаніями все набагато простіше – клієнту знадобиться:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Деякі фірми просять ще третій документ, наприклад, права, пенсійний або студентський.

Немає необхідності оформляти довідку про доходи або документи з офіційного місця роботи – всю цю інформацію досить вказати в анкеті. Так гроші оформляються онлайн на карту, фото перерахованих вище документів необхідно прикріпити до цієї анкети. Обов'язково потрібна картка, на неї прийдуть гроші, вона повинна бути дійсна на момент оформлення кредиту, а на балансі бажано мати не менше п'яти гривень. Невелика сума знадобиться для верифікації карти і прив'язки її до анкети.

Зі скількох років дадуть гроші до зарплати

Для молодих українців дуже важко оформити кредит у банку, якщо їм не виповнилося двадцять один рік, а деякі установи працюють тільки з клієнтами, які старше двадцяти трьох років. Якщо терміново потрібні гроші студенту, або людині, яка не досягла зазначеного віку, знадобиться безліч документів, поручителі або заставне майно. І тут на допомогу готові прийти мікрофінансові організації, більшість з яких готові співпрацювати з повнолітніми клієнтами.

Громадянин України може отримати кредит, як тільки йому виповниться вісімнадцять років, за умови наявності необхідних документів. Важливо враховувати і той факт, що багато мікрофінансові фірми пропонують вигідні умови новим клієнтам – мінімальну відсоткову ставку, щоб розширити клієнтську базу.

Як позичити гроші до зарплати онлайн

Процедура оформлення кредиту через інтернет дуже проста, інтерфейс сайтів доступний навіть тим людям, які не особливо розбираються в комп'ютерах, що дозволяє навіть пенсіонеру самостійно заповнити реєстраційну форму та отримати гроші.

Покрокова інструкція виглядає приблизно так:

 • Підготуйте необхідні документи і збережіть їх фотографії на комп'ютері, іноді необхідно зробити фото, на якому ваше обличчя буде на фото поруч з паспортом. Перевірте банківську карту і мобільний телефон.
 • Ретельно виберете відповідного фінансового партнера, після чого перейдіть на офіційний сайт. На кредитному калькуляторі вкажіть бажану суму і термін кредитування.
 • Зареєструйтесь на сайті шляхом вказівки деякої інформації про себе, після чого ви зможете перейти до заповнення заявки на отримання кредиту.
 • перевірте правильність всіх зазначених відомостей, перш ніж відправляти анкету, переконайтеся, що ніде не допущено помилок або неточностей.
 • Верифицируйте карту, дотримуючись інструкції. Система заблокує невелику суму на карті, її необхідно буде вказати в спеціальному вікні, після чого гроші повернутися на рахунок до їх власника.
 • перейдіть в свій Особистий кабінет і чекайте відповіді по заявці. Співробітник компанії може зв'язатися з вами або вашими близькими, чиї номери вказані в анкеті, для уточнення достовірності інформації.

Як повертати отриманий кредит до зарплати

Всі мікрофінансові компанії пропонують різні способи погашення боргу, створивши для клієнтів максимально комфортні умови:

 • Погасити борг готівкою можна в терміналах самообслуговування, знайшовши на моніторі потрібну іконку і слідуючи інструкціям. По закінченню оплати обов'язково зберігайте чек до того моменту, поки в особистому кабінеті не відобразитися надходження грошей на рахунок;
 • Розрахуватися з мікрофінансової організацією можна і не виходячи з дому. Досить мати потрібну суму грошей на карті, зайти в Особистий кабінет на сайті організації, і перевести гроші;
 • Оплату приймають так само в будь-якому відділенні українського банку, досить вказати реквізити мікрофінансової організації, і номер договору.

При оплаті позики на сайті компанії, гроші надходять практично миттєво, а ось розрахунок через термінал або банк може йти протягом трьох днів, що необхідно враховувати при погашенні боргу. Деякі компанії пропонують і інші способи розрахунку, наприклад, у відділеннях Укрпошти, або самої організації – все залежить від того, в яку фірму звернутися громадянин.